Moderní, Kvalitní a Funkční. Prostě MKF®

Co je ve skutečnosti ukryto pod touto zkratkou? Vždyť být Moderní a zakládat si na Kvalitě a Funkčnosti chce asi každý. Je tu však společnost, která si toto heslo i na základě více než 20-ti leté zkušenosti na trhu vložila přímo do označení svých produktů, které nabízí pod značkou MKF®.

Historie firmy se začala psát v roce 1997 na veletrhu domácích potřeb v Itálii, kde zakladatel společnosti MK FLORIA, spol. s r.o. navštívil stánek předního italského výrobce Meliconi. Jedním z jejich hlavních zaměření byla výroba a prodej držáků pro TV a další elektroniku a její umístění v interiérech. Tyto produkty byly zajímavé, protože v té době byl podobný sortiment na trhu jen ve velmi omezeném množství. Již rok poté získala MK FLORIA, spol. s r.o. výhradní zastoupení značky Meliconi pro Českou i Slovenskou republiku a nabídka držáků pro elektroniku se postupně rozrůstala o další modely.

V roce 2006 došlo k přestěhování do nových vlastních prostorů, které nabídly mnohem vyšší kvalitu, komfort dodávek a služeb pro zákazníky. K dispozici je tak na jednom místě sklad i kanceláře a také možnost pro obchodní partnery a zákazníky kdykoliv navštívit firmu v reprezentativních prostorech. Od roku 2008 používá společnost i vlastní značky In-House® a MKF®, pod kterými jsou na základě požadavků zákazníků a potřeb trhu dodávány a distribuovány výrobky z vlastní produkce s typovým označením MKF®. Snahou je dodávat na trh nové výrobky, které reagují i na aktuální trendy v oblasti elektroniky.

V současnosti je MK FLORIA, spol. s r.o. dodavatelem příslušenství k audio-video, Hi-Fi, mobilním telefonům a počítačům a díky spolupráci především s elektro prodejci, jejich výrobky najdete v sítích elektro prodejen po celé České a Slovenské republice nebo na e-shopu www.mk-eshop.cz. Výrobky jsou dodávány také pro vybavení různých hotelů, kanceláří, nemocnic, škol a úřadů prostřednictvím firem, které jsou zaměřeny na realizaci těchto projektů.

Držáky na TV a monitory

Hlavní a nejrozšířenější skupinou produktů jsou právě držáky a stojany na televize nebo monitory a před uvedením konkrétních typů na trh, se MK FLORIA, spol. s r.o. opírá o více než 20 let zkušeností, které využívá i pro následnou technickou podporu a pomoc. Nemusíte se bát zeptat na možnosti řešení právě Vašich potřeb a požadavků. Zdálo by se, že vybrat držák je snadné, ale až když se o toto řešení začnete více zajímat, zjistíte, že je mnoho možností a variant. I právě kvůli různým požadavkům zákazníků se v nabídce dají najít držáky fixní, sklopné, kloubové, ale i ty pro náročnější spotřebitele v podobě motorizovaných držáků na dálkové ovládání či držáků do podkroví na šikmý strop.

Audio, video, PC a mobilní příslušenství

Kromě televize se v každé domácnosti najde mnoho zařízení a doplňků, které používáme v běžném životě. Proto další nejrozšířenější skupinou produktů v nabídce MKF® jsou samozřejmě propojovací kabely a to jak USB, tak i MHL a HDMI. MKF® jich má opravdu na výběr dostatek. Od levných až po dražší. Ale POZOR, levné neznamená nekvalitní. Pod pojmem levné jsou v tomto případě myšleny HDMI kabely, které mají rozlišení pouze Full HD nebo 4K. HDMI kabely, u kterých je nutné si trochu připlatit, jsou zaměřeny na vyšší přenos dat a možnost podpory rozlišení až 8K. To platí i pro nabíjecí a datové propojovací kabely s rozhraním USB, Lightning, USB-C aj. Všechny zmiňované si můžete vybrat v různých délkách a barvách.

Psát o všech položkách z oblasti příslušenství by bylo opravdu na dlouhý článek a tak pouze ve zkratce zmínka co všechno se dá v sortimentu MKF® najít. Kromě výše zmiňovaného si můžete vybrat z mnoha kvalitních a prověřených produktů jako například USB a bezdrátové nabíječky na telefony, Bluetooth sluchátka, rozbočovače, USB Hubs, dálkové ovladače na TV, organizéry a pořadače, ale také drobné příslušenství do automobilů nebo koupelny či kuchyně.

IoT a RF AUTOMATIZACE

Pokud hledáte nový dálkový ovladač na bránu či vrata, tak i s tím Vám MKF® pomůže. V nabídce jsou dálkové ovladače na brány, garážová vrata, vjezdové brány a osvětlení, fotobuňky, majáky či celé systémy křídlových a posuvných pohonů. Všechny tyto výrobky jsou vyzkoušeny na základě vlastního dlouhodobého testování a takto získané zkušenosti dokážou odborníci z MKF® využít při zodpovězení dotazů zákazníků a maximální technické i odborné pomoci. Stačí se jenom zeptat nebo požádat o pomoc či radu při výběru vhodného produktu právě pro Vás.

Poslední dobou asi nejvíc frčí IoT, aneb chytrá domácnost. Chytré osvětlení, zásuvky, …… vše propojené přes aplikaci v telefonu. To chcete taky a musíte to vyzkoušet? S vhodným výběrem Vám taky vždy poradí. Určitě navštivte MK-ESHOP.CZ, kde najdete spoustu zajímavých produktu, článků a rad nebo se přijďte podívat osobně na pobočku v Praze. Požádat o pomoc či radu můžete i telefonicky, emailem či přes online chat na eshopu.

Cíl MKF®

Cílem společnosti je spokojený zákazník a proto je důležité všem zákazníkům a partnerům poskytovat 100% služby v podobě kvalitních produktů, podpory, servisu aj. Ve skladu je k dispozici a trvale skladem více než 95% produktů, které jsou vždy nejpozději do 24 hodin expedovány, čím se výrazně zkracuje doba doručení až k Vám domu. Ve většině případů doba doručení zboží nepřesáhne 48 hodin od vytvoření objednávky.

Pravidelně rozšiřované portfolio nabízených výrobků na základě poptávky trhu, pomáhá pružně reagovat na potřeby zákazníka a díky spolupráci přímo s výrobci, je MK FLORIA, spol. s r.o. schopna nabídnout zákazníkovi Moderní, Kvalitní a Funkční produkty za příznivé ceny.

Pořád je však co zlepšovat a proto jsou vítány jakékoliv Vaše náměty a připomínky, které pomůžou v dalším zkvalitňování služeb. Je pro Vás k dispozici team pracovníků, kteří zodpovědí Vaše dotazy a připomínky ohledně sortimentu, nabízených služeb i případných reklamací.