Asistentka

Náplň práce:

  • aktivní zapojení do obchodní činnosti
  • administrativní podpora obchodního a nákupního oddělení
  • příprava podkladů, zpracování informací a dat
  • správa databáze – doplňování údajů, aktualizace klientů
  • komunikace se stávajícími a novými zákazníky
  • komunikace s dodavateli
  • logistika přepravy a komunikace s přepravci
  • vyřizování a zpracování objednávek / zákaznický servis
  • organizační podpora při realizaci nových projektů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • komunikativní úroveň angličtiny
  • znalost práce na PC – zejména Word, Excel, Outlook
  • organizační schopnosti a plánování
  • dobré komunikační schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování (zákaznicky orientovaný přístup)
  • schopnost učit se nové věci

Nabízíme:

  • přátelské prostředí v menším kolektivu
  • samostatnou práci s možností seberealizace
  • dobré platové podmínky (základní mzda + motivační forma odměny)
  • stabilní prostředí dynamicky se rozvíjející firmy
  • benefity: stravenky, firemní akce, 25 dnů dovolené a další

Informace o pozici:

  • plat: 24 000 – 28 000 Kč/měsíc
  • pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
  • místo pracoviště: Praha / Brno
  • jazyky: čeština, angličtina
  • životopisy zasílejte na email: kariera@pytlik.cz