Skladník / manipulant

Náplň práce:

  • příprava, výdej a expedice zboží dle vystavených dodacích listů
  • příjem zboží dle nákupních dodacích listů
  • částečná evidence zboží v PC
  • balení, štítkování a další práce spojené s pozicí skladníka
  • drobná údržba firemních prostor

Požadujeme:

  • zkušenost na obdobné pozici, není však podmínkou
  • dobré komunikační schopnosti, flexibilitu a smysl pro pořádek
  • loajalita, pracovitost, důvěryhodnost
  • znalost práce s PC výhodou
  • ŘP na VZV není podmínkou , ŘP sk. B
  • vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita

Nabízíme:

  • důkladné počáteční zaškolení
  • práci v mladém kolektivu a v příjemném prostředí
  • práci se zajímavým sortimentem
  • dobré ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
  • zázemí silné a stabilní firmy, plnou podporu v rámci plnění osobních / firemních cílů
  • týden dovolené navíc + sick days
  • stravenky

Informace o pozici:

  • plat: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc
  • pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
  • místo pracoviště: Praha / Brno
  • jazyky: čeština
  • vhodné pro: osoby bez praxe, důchodce
  • životopisy zasílejte na email: kariera@pytlik.cz