PYTLÍK, a.s. - Minimalizujte své náklady

Nechte si poradit od profesionálů!

Prasátko

  • Jste odběratelem fólií, pytlů nebo sáčků z polyethylénového (PE) materiálu? Chcete poradit s výběrem vhodného obalového materiálu, případně prověřit své dodávky ? Vzhledem k široké škále dnešní nabídky může být obtížné se ve všech artiklech přehledně orientovat. Využijte odborného poradenství jedné z předních firem na českém trhu s výrobky z PE materiálu.
  • Nezávazně a především zcela ZDARMA Vám poskytneme profesionální poradenství. Identifikujeme přesné technické parametry, materiálové složení Vámi používaných výrobků a bude-li to možné, navrhneme jejich optimalizaci.

Jak to celé probíhá?

Kontaktujte nás a my k Vám vyšleme našeho produktového manažera. Ten zjistí k čemu přesně daný artikl slouží, přeměří jeho parametry (šířka, délka, váha, počet kusů na roli, druh použitého materiálu, atd.) Následně Vám doporučí optimální řešení, kterým lze mnohdy ušetřit nemalé náklady!

Na co se zaměříme?

Kontrolované parametry

Název Popis
Šířka Na první pohled jasný parametr. Vzhledem k rozměrům celého pytle nebo sáčku má však šířka zásadní vliv na konkrétní použití.
Délka Vzhledem k faktu, že většinou bývá sáček či pytel delší, než širší, hraje tento parametr velice významnou roli. Ujistěte se, že Vámi používaná délka je opravdu dodržená a potřebná!
Síla Zřejmě nejdůležitější parametr každého artiklu z PE materiálů. Jelikož mnozí odběratelé nemají možnost si přesnou sílu výrobků překontrolovat, dochází velmi často k jeho neefektivnímu využití nebo nedodržení požadovaných technických parametrů . Pomůžeme Vám, zjistit přesnou sílu produktu a jak s ní optimálně naložit.
Druh materiálu Obecně je známý fakt, že polyethylen je prostě "igelit". Jeho dělení je však mnohem složitější. Může se jednat o druhotnou surovinu (regranulát) nebo primární surovinu (I.A.). Kromě tohoto dělení lze přidávat různá aditiva (protiskluzové aditivum, UV ochranu, atd.). Jednotlivá provedení se následně mohou zásadním způsobem projevit na finální ceně, vlastnostech a způsobu využití.
Technické provedení Má vliv na efektivní využití obalového materiálu.
Barva / Potisk Barevné rozlišení i potisk může zefektivnit logistiku zboží, prezentace firmy nebo výrobku a podobně.
Počet kusů Návrh a kontrola optimálního ložení a počtu kusů v balení. Mnohdy lze tímto způsobem značně zefektivnit výrobu, usnadnit manipulaci, optimalizovat logistiku, skladové kapacity, atd..
Příměsi v materiálu V dnešní době existuje celá řada přídavných aditiv zajišťující např. UV stabilizaci , protiskluznost nebo kluznost , antistatickou úpravu, barevnost, atd…..
Zdravotní nezávadnost Důležité především u výrobků , které přijdou do přímého styku s potravinami. Rozbor je nutný provádět laboratorně.

Jsme připraveni Vám pomoci optimalizovat Vaše náklady!


Nahoru