Sáčky a pytle

Polyethylenové výrobky je možno vyrábět z materiálu LDPE - tzv. igelit nebo HDPE - tzv. šustivé sáčky. Toto jsou nejvíce používané materiály, existuje řada dalších specializovaných polyethylenových materiálů jako MDPE, LLDPE, VLDPE, atd. Materiál LDPE se dělí I.A. - tzv. primární surovina nebo R - tzv. regranulát neboli druhotná surovina. Do všech druhů materiálů se dá přidat jakákoliv barva, různá aditiva jako protikluzová, UV stabilizátor, antistatikum atd. Na všechny typy materiálu je možnost potisku až 8 barev.

Pytle používáme všude. Na třídění odpadů, na balení zboží, jako ochrana zboží proti povětrnostním vlivům apod. Dodávají se v různých velikostech, tloušťkách a barvách což umožňuje jejich všestranné použití.

Naší hlavní specializací jsou na pytle na odpad. Na každý druh odpadu je možno použít nejvhodnější pytel, rovněž tak lze použít i vhodný typ stojanu. Různobarevné provedení pytlů umožňuje separaci odpadů, dle evropských standardů a normálií, přičemž s odpadem v pytlích je mnohem snadnější manipulace než například s odpadem v odpadních nádobách.

Sáčky a pytle Sáčky a pytle Sáčky a pytle Sáčky a pytle


Nahoru